2011

ORIENTACJA SPORTOWA
Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży  w kategorii młodzik, junior młodszy, junior

KLUBY ZRZESZENIA LZS W PODZIALE NA WOJEWÓDZTWA
(ułożenie województw według sumy łącznej zdobytych punktów)

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego na dystansie średnim medale wywalczyli:
Dziewczęta do 10 lat –Sandra Niedźwiecka medal złoty, chłopcy do 10 lat –Paweł Grosman medal złoty, srebrny – Bartłomiej Chabros, brązowy – Dawid Ścibak, do 14 lat – złoty medal Mateusz Nalepko, srebrny – Karol Węgrzyn, do 16 lat – brązowy medal wywalczył Szymon Kłoczek.

W międzywojewódzkich zawodach w biegu na orientacje, które odbyły się w Białce koło Krasnystaw. Po dwu biegach zawodnicy UKS Azymut Siedliska uplasowali się na następujących miejscach: kategoria K10 – I miejsce Aleksandra Grosman, kategoria K12 – miejsce I Adriana Knapik, kategoria kobiet – I miejsce Anna Grosman, kategoria M10 – I miejsce Dawid Ścinak, II – Bartłomiej Chabros, III Paweł Grosman, w kategorii M12 – I miejsce Bartłomiej Chwała, w kategorii M14 II miejsce zajął Jan Grosman, III – Jakub Węgrzyn, IV- Karol Węgrzyn. W zawodach wystartowali zawodnicy z województw mazowieckiego, podkarpackiego i lubelskiego
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Sprint: M14 Mateusz Nalepko – 1, Karol Węgrzyn – 2, Jakub Węgrzyn – 6, Jan Grosman – 11, Kacper Matwiejczuk – 14;
klasyk:
K14- Sandra Węgrzyn – 4, Paulina Bryk – 10, Roksana Węgrzyn – 14, Klaudia Sikora – 13, Karolina Traczuk – 15,
M14 Mateusz Nalepko – 4, Karol Węgrzyn – 5, Jakub Węgrzyn – 10, Jan Grosman – 8;
sztafety: M14 : Jakub Węgrzyn, Karol Węgrzyn, Mateusz Nalepko – 3 miejsce,
K14 – Sandra Węgrzyn, Paulina Bryk, Roksana Węgrzyn – 5 miejsce, Sylwia Wawrzyszko, Karolina Traczuk, Klaudia Sikora – 6 miejsce.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dla zawodników z rocznika 95 i 97. Awans do finału olimpiady wywalczyła sztafeta chłopców w składzie Wojciech Tłuczek, Kamil Jaszak, Michał Rycaj zajmując 5 miejsce wśród najlepszych zawodników z całej Polski. Awans uzyskali również Lidia Lekan, Maciej Chabros, Szymon Kłoczek

RADIOORIENTACJA SPORTOWA

1.W  dniach 7-9 września 2011 roku na odbywających się w Rumuni 18 Mistrzostwach Europy w Radioorientacji Sportowej junior UKS Azymut Siedliska Patryk Niedźwiecki wywalczył srebrny medal indywidualnie oraz srebrny drużynowo wraz z Mateuszem Deptulskim i Mateuszem Szypiorem w biegu na paśmie 144 MHz.

2. Na 12 Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Radioorientacji Sportowej, srebrny medal wywalczył zawodnik UKS Azymut Siedliska Mateusz Nalepko na paśmie 3,5 MHz. Mateusz startował w kategorii chłopców do 14 lat.

3.  Medale Mistrzostw Polski w kategorii junior i młodzieżowiec wywalczyli:
pasmo 144 MHz: Dorota Stankiewicz – medal  brązowy, Patryk Niedźwiecki srebrny , Piotr Nalepko medal brązowy.
Pasmo 3,5 MHz: Dorota Stankiewicz – brąz, Małgorzata Stankiewicz – medal złoty, Patryk Niedźwiecki medal srebrny, Piotr Nalepko medal brązowy oraz Adrian Niedźwiecki  medal srebrny
4. Puchar Ministra Edukacji Narodowej oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych . Uczestnicząca w nich ekipa reprezentacja UKS Azymut zajęła miejsce II wśród jedenastu startujących drużyn. Indywidualnie złoty medal wywalczył w kategorii chłopców 14-letnich Mateusz Nalepko na paśmie 3,5 MHz. W kategorii juniorek młodszych złoty i srebrny medal wywalczyła Sylwia Naworol.