IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 08.05.2022 Lipsko Polesie, Gmina Zamość klasyk 3,5 MHz | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 8.05.2022 od godziny 9.00 | |||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 120 min | |||||||||||||
Uczestnik: | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
10 | 5 | 2 | 7 | 5 | 9 | 7 | 6 | 3 | 2 | 3 | 6 | =65 | =65 |
S o f i i a P r y i e m s k a Łuck, Ukraina
zajęte Miejsce 7 z czasem 60'53 min i 4 lisami
w kategorii W14
Wariant | S--4--1--2--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 15+22+08+16+00 min | |||
Trasa biegu | > 4070 m | |||
min. trasa | > 3720 m | S-4-2-1-B-M (W14) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 9:20:00 | 0'00 | ||
Lis 4 | 9:34:44 | +0'44 | 14'44 | |
Lis 1 | 9:57:06 | +1'06 | 37'06 | |
Lis 2 | 10:04:39 | +2'39 | 44'39 | |
Majak | 10:20:48 | x | 60'48 | |
Meta | 10:20:53 | 60'53 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii W14
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Pryiemska, Sofiia |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 4 | 1180 m | 9 | (26) 10'01 | 16'54 | 31'12 | 14'44 |
4 >> 1 | 1160 m | 3 | (11) 16'05 | 18'46 | 22'22 | 22'22 |
1 >> 2 | 570 m | 2 | (29) 7'33 | 16'54 | 26'15 | 7'33 |
2 >> B | 1120 m | 2 | (29) 16'09 | 19'15 | 22'21 | 16'09 |
B >> M | 40 m | 10 | (11) 0'03 | 0'03 | 0'09 | 0'05 |
Wyniki w kategorii W14
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ishchuk, Wiktoriia | Łuck, Ukraina | 28'23 | 4 | S-4-2-1-B-M | 10+08+05+06+00 | >3720m | ||
5. | Moruzhko, Daryna | Łuck, Ukraina | 50'52 | +22:29 179% | 4 | S-4-2-1-B-M | 18+15+10+08+00 | >3720m | |
6. | Pryiemska, Solomiia | Łuck, Ukraina | 50'57 | +22:34 180% | 4 | S-4-2-1-B-M | 18+15+10+08+00 | >3720m | |
7. | Pryiemska, Sofiia | Łuck, Ukraina | 60'53 | +32:30 215% | 4 | S-4-1-2-B-M | 15+22+08+16+00 | >4070m | |
8. | Gibas, Paulina | BSRS | 75'36 | +47:13 266% | 4 | S-4-2-1-B-M | 31+19+13+13+00 | >3720m | |
9. | PASTUSHOK, ANASTASIIA | Netishyn Ukraine | 76'36 | +48:13 270% | 4 | S-4-1-2-B-M | 10+18+26+22+00 | >4070m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska