IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 08.05.2022 Lipsko Polesie, Gmina Zamość klasyk 3,5 MHz | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 8.05.2022 od godziny 9.00 | |||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 120 min | |||||||||||||
Uczestnik: | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
10 | 5 | 2 | 7 | 5 | 9 | 7 | 6 | 3 | 2 | 3 | 6 | =65 | =65 |
P a u l i n a G i b a s BSRS
zajęte Miejsce 8 z czasem 75'36 min i 4 lisami
w kategorii W14
Wariant | S--4--2--1--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 31+19+13+13+00 min | |||
Trasa biegu | > 3720 m | |||
min. trasa | > 3720 m | S-4-2-1-B-M (W14) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 9:15:00 | 0'00 | ||
Lis 4 | 9:46:12 | +2'12 | 31'12 | |
Lis 2 | 10:04:51 | +2'51 | 49'51 | |
Lis 1 | 10:17:34 | +1'34 | 62'34 | |
Majak | 10:30:27 | x | 75'27 | |
Meta | 10:30:36 | 75'36 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii W14
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Gibas, Paulina |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 4 | 1180 m | 9 | (26) 10'01 | 16'54 | 31'12 | 31'12 |
4 >> 2 | 1170 m | 7 | (25) 7'31 | 17'25 | 42'42 | 18'39 |
2 >> 1 | 570 m | 7 | (25) 4'43 | 8'53 | 13'58 | 12'43 |
1 >> B | 770 m | 8 | (25) 5'40 | 8'23 | 12'53 | 12'53 |
B >> M | 40 m | 10 | (11) 0'03 | 0'03 | 0'09 | 0'09 |
Wyniki w kategorii W14
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ishchuk, Wiktoriia | Łuck, Ukraina | 28'23 | 4 | S-4-2-1-B-M | 10+08+05+06+00 | >3720m | ||
6. | Pryiemska, Solomiia | Łuck, Ukraina | 50'57 | +22:34 180% | 4 | S-4-2-1-B-M | 18+15+10+08+00 | >3720m | |
7. | Pryiemska, Sofiia | Łuck, Ukraina | 60'53 | +32:30 215% | 4 | S-4-1-2-B-M | 15+22+08+16+00 | >4070m | |
8. | Gibas, Paulina | BSRS | 75'36 | +47:13 266% | 4 | S-4-2-1-B-M | 31+19+13+13+00 | >3720m | |
9. | PASTUSHOK, ANASTASIIA | Netishyn Ukraine | 76'36 | +48:13 270% | 4 | S-4-1-2-B-M | 10+18+26+22+00 | >4070m | |
10. | Szendra, Iwona | UKS Reflex Rybnik | 87'31 | +59:08 308% | 4 | S-4-2-1-B-M | 21+43+14+09+00 | >3720m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska