IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 06.05.2022 Mokre, Gmina Zamość Foxoring 144 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.05.2022 od godziny 16.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 60 min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | W10 | W12 | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
3 | 1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 | =69 | =69 |
L e n a J a n i a k UKS Reflex Rybnik
zajęte Miejsce 4 z czasem 22'40 min i 5 lisami
w kategorii W16
Wariant | S--2--3--5--1--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 03+02+07+09+02+00 min | |||
Trasa biegu | > 1540 m | |||
min. trasa | > 1490 m | S-1-5-3-2-B-M (W16) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 17:05:00 | 0'00 | ||
Lis 2 | 17:07:47 | 2'47 | ||
Lis 3 | 17:09:57 | 4'57 | ||
Lis 5 | 17:16:41 | 11'41 | ||
Lis 1 | 17:25:20 | 20'20 | ||
Majak | 17:27:18 | 22'18 | ||
Meta | 17:27:40 | 22'40 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii W16
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Janiak, Lena |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 2 | 230 m | 1 | (67) 2'47 | 2'47 | 2'47 | 2'47 |
2 >> 3 | 190 m | 1 | (67) 2'10 | 2'10 | 2'10 | 2'10 |
3 >> 5 | 450 m | 1 | (67) 6'44 | 6'44 | 6'44 | 6'44 |
5 >> 1 | 360 m | 1 | (67) 8'39 | 8'39 | 8'39 | 8'39 |
1 >> B | 270 m | 1 | (67) 1'58 | 1'58 | 1'58 | 1'58 |
B >> M | 50 m | 4 | (12) 0'19 | 0'22 | 0'25 | 0'22 |
Wyniki w kategorii W16
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | LUCHKAN, VERONIKA | Kijów, Ukraina | 16'43 | 5 | S-1-5-3-2-B-M | 03+04+06+02+02+00 | >1490m | ||
2. | DEREMED, ANNA | Kijów, Ukraina | 17'32 | +0:49 105% | 5 | S-1-5-3-2-B-M | 02+07+05+02+01+00 | >1490m | |
3. | Boiko, Yuliana | Łuck, Ukraina | 20'42 | +3:59 124% | 5 | S-1-5-3-2-B-M | 06+04+06+02+02+00 | >1490m | |
4. | Janiak, Lena | UKS Reflex Rybnik | 22'40 | +5:57 136% | 5 | S-2-3-5-1-B-M | 03+02+07+09+02+00 | >1540m | |
SPW | Sudak, Oliwia | UKS Azymut Siedliska | 0'00 | S | > m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska