IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 06.05.2022 Mokre, Gmina Zamość Foxoring 144 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.05.2022 od godziny 16.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 60 min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | W10 | W12 | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
3 | 1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 | =69 | =69 |
Y u l i a n a B o i k o Łuck, Ukraina
zajęte Miejsce 3 z czasem 20'42 min i 5 lisami
w kategorii W16
Wariant | S--1--5--3--2--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 06+04+06+02+02+00 min | |||
Trasa biegu | > 1490 m | |||
min. trasa | > 1490 m | S-1-5-3-2-B-M (W16) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 17:10:44 | 0'00 | ||
Lis 1 | 17:17:13 | 6'29 | ||
Lis 5 | 17:21:08 | 10'24 | ||
Lis 3 | 17:27:15 | 16'31 | ||
Lis 2 | 17:29:21 | 18'37 | ||
Majak | 17:31:01 | 20'17 | ||
Meta | 17:31:26 | 20'42 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii W16
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Boiko, Yuliana |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 240 m | 3 | (12) 2'02 | 3'53 | 6'29 | 6'29 |
1 >> 5 | 360 m | 3 | (30) 3'55 | 5'07 | 7'15 | 3'55 |
5 >> 3 | 450 m | 3 | (12) 4'36 | 5'25 | 6'07 | 6'07 |
3 >> 2 | 190 m | 3 | (10) 1'51 | 1'58 | 2'06 | 2'06 |
2 >> B | 210 m | 3 | (12) 1'20 | 1'31 | 1'40 | 1'40 |
B >> M | 50 m | 4 | (12) 0'19 | 0'22 | 0'25 | 0'25 |
Wyniki w kategorii W16
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | LUCHKAN, VERONIKA | Kijów, Ukraina | 16'43 | 5 | S-1-5-3-2-B-M | 03+04+06+02+02+00 | >1490m | ||
2. | DEREMED, ANNA | Kijów, Ukraina | 17'32 | +0:49 105% | 5 | S-1-5-3-2-B-M | 02+07+05+02+01+00 | >1490m | |
3. | Boiko, Yuliana | Łuck, Ukraina | 20'42 | +3:59 124% | 5 | S-1-5-3-2-B-M | 06+04+06+02+02+00 | >1490m | |
4. | Janiak, Lena | UKS Reflex Rybnik | 22'40 | +5:57 136% | 5 | S-2-3-5-1-B-M | 03+02+07+09+02+00 | >1540m | |
SPW | Sudak, Oliwia | UKS Azymut Siedliska | 0'00 | S | > m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska