IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 06.05.2022 Mokre, Gmina Zamość Foxoring 144 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.05.2022 od godziny 16.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 60 min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | W10 | W12 | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
3 | 1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 | =69 | =69 |
Y U L I I A V L A S I U K Kijów, Ukraina
zajęte Miejsce 1 z czasem 14'28 min i 8 lisami
w kategorii W20
Wariant | S--1--4--5--6--7--3--2--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 02+02+02+02+02+02+02+01+00 min | |||
Trasa biegu | > 1840 m | |||
min. trasa | > 1840 m | S-1-4-5-6-7-3-2-B-M (W20) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 16:57:27 | 0'00 | ||
Lis 1 | 16:59:15 | 1'48 | ||
Lis 4 | 17:01:40 | 4'13 | ||
Lis 5 | 17:03:18 | 5'51 | ||
Lis 6 | 17:04:52 | 7'25 | ||
Lis 7 | 17:06:30 | 9'03 | ||
Lis 3 | 17:08:22 | 10'55 | ||
Lis 2 | 17:10:09 | 12'42 | ||
Majak | 17:11:37 | 14'10 | ||
Meta | 17:11:55 | 14'28 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii W20
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | VLASIUK, YULIIA |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 240 m | 4 | (69) 1'22 | 2'19 | 3'05 | 1'48 |
1 >> 4 | 250 m | 4 | (32) 1'53 | 2'17 | 2'32 | 2'25 |
4 >> 5 | 190 m | 4 | (16) 1'38 | 2'52 | 4'39 | 1'38 |
5 >> 6 | 200 m | 3 | (32) 1'18 | 2'36 | 4'56 | 1'34 |
6 >> 7 | 180 m | 3 | (16) 1'38 | 3'57 | 7'02 | 1'38 |
7 >> 3 | 330 m | 3 | (32) 1'45 | 2'01 | 2'28 | 1'52 |
3 >> 2 | 190 m | 3 | (32) 1'38 | 2'05 | 2'53 | 1'47 |
2 >> B | 210 m | 3 | (32) 1'20 | 1'33 | 1'53 | 1'28 |
B >> M | 50 m | 4 | (16) 0'18 | 0'22 | 0'26 | 0'18 |
Wyniki w kategorii W20
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VLASIUK, YULIIA | Kijów, Ukraina | 14'28 | 8 | S-1-4-5-6-7-3-2-B-M | 02+02+02+02+02+02+02+01+00 | >1840m | ||
2. | Hupalo, Olha | Łuck, Ukraina | 16'25 | +1:57 113% | 8 | S-1-4-5-6-7-3-2-B-M | 03+02+02+01+03+02+02+01+00 | >1840m | |
3. | Melnyk, Khrystyna | Łuck, Ukraina | 26'54 | +12:26 186% | 8 | S-1-4-5-6-7-3-2-B-M | 01+03+03+05+07+02+03+02+00 | >1840m | |
4. | SMYK, LIUDMYLA | Kijów, Ukraina | 24'10 | 7 | S-1-4-5-7-6-3-B-M | 03+02+05+02+07+03+01+00 | >1870m | ||
SPW | Rutkowska, Magdalena | TSRS | 0'00 | S | > m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska