IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 06.05.2022 Mokre, Gmina Zamość Foxoring 144 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.05.2022 od godziny 16.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 60 min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | W10 | W12 | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
3 | 1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 | =69 | =69 |
L I U D M Y L A S M Y K Kijów, Ukraina
zajęte Miejsce 4 z czasem 24'10 min i 7 lisami
w kategorii W20
Wariant | S--1--4--5--7--6--3--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 03+02+05+02+07+03+01+00 min | |||
Trasa biegu | > 1870 m | |||
min. trasa | > 1840 m | S-1-4-5-6-7-3-2-B-M (W20) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 16:51:30 | 0'00 | ||
Lis 1 | 16:54:35 | 3'05 | ||
Lis 4 | 16:56:54 | 5'24 | ||
Lis 5 | 17:01:33 | 10'03 | ||
Lis 7 | 17:04:02 | 12'32 | ||
Lis 6 | 17:11:00 | 19'30 | ||
Lis 3 | 17:14:03 | 22'33 | ||
Majak | 17:15:15 | 23'45 | ||
Meta | 17:15:40 | 24'10 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii W20
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | SMYK, LIUDMYLA |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 240 m | 4 | (69) 1'22 | 2'19 | 3'05 | 3'05 |
1 >> 4 | 250 m | 4 | (32) 1'53 | 2'17 | 2'32 | 2'19 |
4 >> 5 | 190 m | 4 | (16) 1'38 | 2'52 | 4'39 | 4'39 |
5 >> 7 | 310 m | 1 | (15) 2'29 | 2'29 | 2'29 | 2'29 |
7 >> 6 | 180 m | 1 | (15) 6'58 | 6'58 | 6'58 | 6'58 |
6 >> 3 | 460 m | 1 | (15) 3'03 | 3'03 | 3'03 | 3'03 |
3 >> B | 190 m | 1 | (15) 1'12 | 1'12 | 1'12 | 1'12 |
B >> M | 50 m | 4 | (16) 0'18 | 0'22 | 0'26 | 0'25 |
Wyniki w kategorii W20
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VLASIUK, YULIIA | Kijów, Ukraina | 14'28 | 8 | S-1-4-5-6-7-3-2-B-M | 02+02+02+02+02+02+02+01+00 | >1840m | ||
2. | Hupalo, Olha | Łuck, Ukraina | 16'25 | +1:57 113% | 8 | S-1-4-5-6-7-3-2-B-M | 03+02+02+01+03+02+02+01+00 | >1840m | |
3. | Melnyk, Khrystyna | Łuck, Ukraina | 26'54 | +12:26 186% | 8 | S-1-4-5-6-7-3-2-B-M | 01+03+03+05+07+02+03+02+00 | >1840m | |
4. | SMYK, LIUDMYLA | Kijów, Ukraina | 24'10 | 7 | S-1-4-5-7-6-3-B-M | 03+02+05+02+07+03+01+00 | >1870m | ||
SPW | Rutkowska, Magdalena | TSRS | 0'00 | S | > m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska