Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 2019 Bieg Huberta 2019 04.10.2019 Gmina Zamość Sprint 3,5 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 4.10.2019 od godziny 15.00 | |||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 40 min | |||||||||||||||
Uczestnik: | W12 | W14 | W16 | W19 | W21 | W35 | M12 | M14 | M16 | M19 | M21 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
2 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 4 | 7 | 9 | 2 | 14 | 6 | 4 | 4 | =73 | =73 |
M Y K H A I L O S A M O I L E N K O UKRAINE SUMY REG
zajęte Miejsce 2 z czasem 15'48 min i 6 lisami
w kategorii M14
Wariant | S--1--5--4--6!--11--14--13--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 01+01+01+01+03+05+02+01+00 min | |||
Trasa biegu | > 1360 m | |||
min. trasa | > 1080 m | S-5-4-6-11-13-B-M (M14) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 15:25:24 | 0'00 | ||
Lis 1 | 15:26:48 | -0'12 | 1'24 | |
Lis 5 | 15:27:48 | x | 2'24 | |
Lis 4 | 15:28:43 | x | 3'19 | |
Lis 6 | 15:29:39 | +0'27 | 4'15 | |
Lis 11 | 15:32:59 | -0'01 | 7'35 | |
Lis 14 | 15:38:23 | +0'35 | 12'59 | |
Lis 13 | 15:40:15 | -0'09 | 14'51 | |
Majak | 15:41:00 | x | 15'36 | |
Meta | 15:41:12 | 15'48 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M14
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | SAMOILENKO, MYKHAILO |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 220 m | 5 | (58) 1'18 | 2'16 | 3'12 | 1'24 |
1 >> 5 | 160 m | 5 | (57) 1'00 | 1'24 | 3'01 | 1'00 |
5 >> 4 | 130 m | 5 | (62) 0'49 | 1'16 | 1'58 | 0'55 |
4 >> 6 | 130 m | 5 | (62) 0'48 | 1'04 | 1'34 | 0'56 |
6 >> 11 | 270 m | 3 | (42) 3'14 | 4'07 | 5'47 | 3'20 |
11 >> 14 | 170 m | 2 | (58) 3'38 | 4'31 | 5'24 | 5'24 |
14 >> 13 | 120 m | 2 | (62) 0'35 | 1'13 | 1'52 | 1'52 |
13 >> B | 140 m | 1 | (57) 0'45 | 0'45 | 0'45 | 0'45 |
B >> M | 20 m | 5 | (58) 0'10 | 0'11 | 0'14 | 0'12 |
Wyniki w kategorii M14
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STATSENKO, PAVLO | Ukraine Kyiv | 13'15 | 6 | S*1-5-4-6!-11-13*14-B-M | 02+01+01+01+03+02+01+02+00 | >1400m | ||
2. | SAMOILENKO, MYKHAILO | UKRAINE SUMY REG | 15'48 | +2:33 119% | 6 | S*1-5-4-6!-11*14-13-B-M | 01+01+01+01+03+05+02+01+00 | >1360m | |
3. | VELYCHKO, KIRIL | Ukraine NETISHYN | 16'24 | +3:09 124% | 6 | S*1-5-4-6!*14-13-11-B-M | 03+01+01+01+06+01+01+03+00 | >1400m | |
4. | MUSHTUK, DANIIL | Ukraine NETISHYN | 19'41 | +6:26 149% | 6 | S*1-5-4-6!-11-13*14-B-M | 03+01+02+01+06+02+04+01+00 | >1400m | |
5. | KHYBLEN, ANTON | UKRAINE SUMY REG | 22'52 | +9:37 173% | 6 | S*1-5-4-6!-13-11*14-B-M | 01+03+02+02+07+03+04+01+00 | >1480m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska