Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 2019 Bieg Huberta 2019 04.10.2019 Gmina Zamość Sprint 3,5 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 4.10.2019 od godziny 15.00 | |||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 40 min | |||||||||||||||
Uczestnik: | W12 | W14 | W16 | W19 | W21 | W35 | M12 | M14 | M16 | M19 | M21 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
2 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 4 | 7 | 9 | 2 | 14 | 6 | 4 | 4 | =73 | =73 |
P A V L O S T A T S E N K O Ukraine Kyiv
zajęte Miejsce 1 z czasem 13'15 min i 6 lisami
w kategorii M14
Wariant | S--1--5--4--6!--11--13--14--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 02+01+01+01+03+02+01+02+00 min | |||
Trasa biegu | > 1400 m | |||
min. trasa | > 1080 m | S-5-4-6-11-13-B-M (M14) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 15:13:26 | 0'00 | ||
Lis 1 | 15:15:50 | -0'10 | 2'24 | |
Lis 5 | 15:16:51 | x | 3'25 | |
Lis 4 | 15:17:45 | x | 4'19 | |
Lis 6 | 15:18:37 | +0'25 | 5'11 | |
Lis 11 | 15:21:51 | -0'09 | 8'25 | |
Lis 13 | 15:24:07 | +0'31 | 10'41 | |
Lis 14 | 15:24:55 | +0'07 | 11'29 | |
Majak | 15:26:29 | +0'17 | 13'03 | |
Meta | 15:26:41 | 13'15 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M14
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | STATSENKO, PAVLO |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 220 m | 5 | (58) 1'18 | 2'16 | 3'12 | 2'24 |
1 >> 5 | 160 m | 5 | (57) 1'00 | 1'24 | 3'01 | 1'01 |
5 >> 4 | 130 m | 5 | (62) 0'49 | 1'16 | 1'58 | 0'54 |
4 >> 6 | 130 m | 5 | (62) 0'48 | 1'04 | 1'34 | 0'52 |
6 >> 11 | 270 m | 3 | (42) 3'14 | 4'07 | 5'47 | 3'14 |
11 >> 13 | 150 m | 2 | (63) 1'36 | 1'56 | 2'16 | 2'16 |
13 >> 14 | 120 m | 2 | (42) 0'48 | 2'13 | 3'38 | 0'48 |
14 >> B | 200 m | 3 | (63) 1'12 | 1'24 | 1'34 | 1'34 |
B >> M | 20 m | 5 | (58) 0'10 | 0'11 | 0'14 | 0'12 |
Wyniki w kategorii M14
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STATSENKO, PAVLO | Ukraine Kyiv | 13'15 | 6 | S*1-5-4-6!-11-13*14-B-M | 02+01+01+01+03+02+01+02+00 | >1400m | ||
2. | SAMOILENKO, MYKHAILO | UKRAINE SUMY REG | 15'48 | +2:33 119% | 6 | S*1-5-4-6!-11*14-13-B-M | 01+01+01+01+03+05+02+01+00 | >1360m | |
3. | VELYCHKO, KIRIL | Ukraine NETISHYN | 16'24 | +3:09 124% | 6 | S*1-5-4-6!*14-13-11-B-M | 03+01+01+01+06+01+01+03+00 | >1400m | |
4. | MUSHTUK, DANIIL | Ukraine NETISHYN | 19'41 | +6:26 149% | 6 | S*1-5-4-6!-11-13*14-B-M | 03+01+02+01+06+02+04+01+00 | >1400m | |
5. | KHYBLEN, ANTON | UKRAINE SUMY REG | 22'52 | +9:37 173% | 6 | S*1-5-4-6!-13-11*14-B-M | 01+03+02+02+07+03+04+01+00 | >1480m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska