IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 08.05.2022 Lipsko Polesie, Gmina Zamość klasyk 3,5 MHz | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 8.05.2022 od godziny 9.00 | |||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 120 min | |||||||||||||
Uczestnik: | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
10 | 5 | 2 | 7 | 5 | 9 | 7 | 6 | 3 | 2 | 3 | 6 | =65 | =65 |
K h r y s t y n a M e l n y k Łuck, Ukraina
zajęte Miejsce 4 z czasem 66'42 min i 5 lisami
w kategorii W20
Wariant | S--3--4--1--2--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 19+10+16+08+12+00 min | |||
Trasa biegu | > 5310 m | |||
min. trasa | > 4970 m | S-3-4-2-1-B-M (W20) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 9:50:00 | 0'00 | ||
Lis 3 | 10:09:20 | +1'20 | 19'20 | |
Lis 4 | 10:19:40 | +0'40 | 29'40 | |
Lis 1 | 10:35:58 | x | 45'58 | |
Lis 2 | 10:44:25 | +2'25 | 54'25 | |
Majak | 10:56:37 | +0'37 | 66'37 | |
Meta | 10:56:42 | 66'42 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii W20
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Melnyk, Khrystyna |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 3 | 1550 m | 6 | (15) 10'08 | 20'02 | 44'52 | 19'20 |
3 >> 4 | 870 m | 5 | (16) 5'36 | 8'52 | 12'05 | 10'20 |
4 >> 1 | 1160 m | 1 | (69) 16'18 | 16'18 | 16'18 | 16'18 |
1 >> 2 | 570 m | 1 | (69) 8'27 | 8'27 | 8'27 | 8'27 |
2 >> B | 1120 m | 1 | (69) 12'12 | 12'12 | 12'12 | 12'12 |
B >> M | 40 m | 6 | (15) 0'04 | 0'04 | 0'09 | 0'05 |
Wyniki w kategorii W20
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hupalo, Olha | Łuck, Ukraina | 34'41 | 5 | S-3-4-2-1-B-M | 12+07+07+04+05+00 | >4970m | ||
2. | SMYK, LIUDMYLA | Kijów, Ukraina | 37'56 | +3:15 109% | 5 | S-3-4-2-1-B-M | 10+10+08+04+06+00 | >4970m | |
3. | VLASIUK, YULIIA | Kijów, Ukraina | 38'26 | +3:45 111% | 5 | S-3-4-2-1-B-M | 14+06+07+07+05+00 | >4970m | |
4. | Melnyk, Khrystyna | Łuck, Ukraina | 66'42 | +32:01 192% | 5 | S-3-4-1-2-B-M | 19+10+16+08+12+00 | >5310m | |
5. | Godzisz, Marta | UKS Azymut Siedliska | 104'06 | +69:25 300% | 5 | S-3-4-2-1-B-M | 45+12+17+20+10+00 | >4970m | |
6. | Rutkowska, Magdalena | TSRS | 61'42 | 2 | S-3*5-B-M | 20+17+24+00 | >4480m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska