IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 08.05.2022 Lipsko Polesie, Gmina Zamość klasyk 3,5 MHz | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 8.05.2022 od godziny 9.00 | |||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 120 min | |||||||||||||
Uczestnik: | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
10 | 5 | 2 | 7 | 5 | 9 | 7 | 6 | 3 | 2 | 3 | 6 | =65 | =65 |
A g a t a K u l i c k a SSRS
zajęte Miejsce 2 z czasem 50'19 min i 5 lisami
w kategorii W35+
Wariant | S--3--4--5--1--2--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 15+07+04+10+05+09+00 min | |||
Trasa biegu | > 5940 m | |||
min. trasa | > 4570 m | S-4-5-2-1-B-M (W35+) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 9:45:00 | 0'00 | ||
Lis 3 | 10:00:25 | +2'25 | 15'25 | |
Lis 4 | 10:07:20 | -0'40 | 22'20 | |
Lis 5 | 10:11:06 | +1'06 | 26'06 | |
Lis 1 | 10:21:11 | +0'11 | 36'11 | |
Lis 2 | 10:26:03 | x | 41'03 | |
Majak | 10:35:16 | x | 50'16 | |
Meta | 10:35:19 | 50'19 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii W35+
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Kulicka, Agata |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 3 | 1550 m | 1 | (44) 15'25 | 15'25 | 15'25 | 15'25 |
3 >> 4 | 870 m | 1 | (44) 6'55 | 6'55 | 6'55 | 6'55 |
4 >> 5 | 550 m | 3 | (44) 3'46 | 8'20 | 15'50 | 3'46 |
5 >> 1 | 1230 m | 2 | (44) 10'05 | 13'18 | 16'31 | 10'05 |
1 >> 2 | 570 m | 3 | (44) 4'52 | 8'53 | 11'46 | 4'52 |
2 >> B | 1120 m | 3 | (44) 9'13 | 12'08 | 16'22 | 9'13 |
B >> M | 40 m | 5 | (44) 0'03 | 0'05 | 0'11 | 0'03 |
Wyniki w kategorii W35+
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bratchuk, Alla | Łuck, Ukraina | 38'40 | 5 | S-4-5-2-1-B-M | 10+05+14+05+05+00 | >4570m | ||
2. | Kulicka, Agata | SSRS | 50'19 | +11:39 130% | 5 | S*3-4-5-1-2-B-M | 15+07+04+10+05+09+00 | >5940m | |
3. | Deptulska, Agnieszka | TSRS | 61'47 | +23:07 160% | 5 | S-5-4-1-2-B-M | 21+07+11+12+11+00 | >5170m | |
4. | PANCHUK, LIUDMYLA | Netishyn Ukraine | 74'28 | +35:48 193% | 5 | S-4-5-1-2-B-M | 16+16+17+10+16+00 | >4690m | |
5. | Gibas, Sylwia | BSRS | 80'36 | 4 | S-4-2-1-B-M | 36+19+13+13+00 | >3720m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska