IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 08.05.2022 Lipsko Polesie, Gmina Zamość klasyk 3,5 MHz | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 8.05.2022 od godziny 9.00 | |||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 120 min | |||||||||||||
Uczestnik: | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
10 | 5 | 2 | 7 | 5 | 9 | 7 | 6 | 3 | 2 | 3 | 6 | =65 | =65 |
M A K S Y M K U K H A R C H U K Netishyn Ukraine
zajęte Miejsce 7 z czasem 65'49 min i 4 lisami
w kategorii M14
Wariant | S--4--1--2--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 10+18+19+19+00 min | |||
Trasa biegu | > 4070 m | |||
min. trasa | > 3720 m | S-4-2-1-B-M (M14) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 9:40:00 | 0'00 | ||
Lis 4 | 9:50:04 | +1'04 | 10'04 | |
Lis 1 | 10:07:59 | +1'59 | 27'59 | |
Lis 2 | 10:27:02 | +0'02 | 47'02 | |
Majak | 10:45:45 | x | 65'45 | |
Meta | 10:45:49 | 65'49 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M14
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | KUKHARCHUK, MAKSYM |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 4 | 1180 m | 6 | (35) 10'04 | 13'36 | 19'15 | 10'04 |
4 >> 1 | 1160 m | 3 | (34) 15'49 | 17'31 | 18'49 | 17'55 |
1 >> 2 | 570 m | 2 | (62) 9'44 | 14'23 | 19'03 | 19'03 |
2 >> B | 1120 m | 2 | (62) 10'50 | 14'46 | 18'43 | 18'43 |
B >> M | 40 m | 9 | (20) 0'03 | 0'04 | 0'08 | 0'04 |
Wyniki w kategorii M14
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novak, Danylo | Łuck, Ukraina | 29'31 | 4 | S-4-2-1-B-M | 10+09+05+05+00 | >3720m | ||
5. | KYRYLIUK, MAKSYM | Netishyn Ukraine | 51'49 | +22:18 176% | 4 | S-2-4-1-B-M | 18+10+16+08+00 | >4400m | |
6. | Krajcarz, Szymon | UKS Reflex Rybnik | 57'52 | +28:21 196% | 4 | S-4-1-2-B-M | 18+19+10+11+00 | >4070m | |
7. | KUKHARCHUK, MAKSYM | Netishyn Ukraine | 65'49 | +36:18 223% | 4 | S-4-1-2-B-M | 10+18+19+19+00 | >4070m | |
8. | Tur, Mikołaj | UKS Azymut Siedliska | 29'07 | 2 | S-1-B-M | 24+05+00 | >2510m | ||
9. | Kość, Krystian | UKS Azymut Siedliska | 44'30 | 2 | S-1-B-M | 36+08+00 | >2510m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska