IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 08.05.2022 Lipsko Polesie, Gmina Zamość klasyk 3,5 MHz | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 8.05.2022 od godziny 9.00 | |||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 120 min | |||||||||||||
Uczestnik: | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
10 | 5 | 2 | 7 | 5 | 9 | 7 | 6 | 3 | 2 | 3 | 6 | =65 | =65 |
D a n y l o D v o r n i k o v Donieck Obl. Ukraina
zajęte Miejsce 5 z czasem 42'03 min i 5 lisami
w kategorii M19
Wariant | S--3--4--5--1--2--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 10+05+07+09+05+07+00 min | |||
Trasa biegu | > 5940 m | |||
min. trasa | > 4970 m | S-3-4-2-1-B-M (M19) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 9:50:00 | 0'00 | ||
Lis 3 | 9:59:45 | +1'45 | 9'45 | |
Lis 4 | 10:04:29 | +0'29 | 14'29 | |
Lis 5 | 10:11:23 | +1'23 | 21'23 | |
Lis 1 | 10:20:28 | x | 30'28 | |
Lis 2 | 10:25:06 | -0'54 | 35'06 | |
Majak | 10:31:59 | +0'59 | 41'59 | |
Meta | 10:32:03 | 42'03 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M19
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Dvornikov, Danylo |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 3 | 1550 m | 6 | (23) 9'45 | 12'06 | 14'15 | 9'45 |
3 >> 4 | 870 m | 6 | (23) 4'44 | 7'00 | 13'47 | 4'44 |
4 >> 5 | 550 m | 1 | (23) 6'54 | 6'54 | 6'54 | 6'54 |
5 >> 1 | 1230 m | 1 | (23) 9'05 | 9'05 | 9'05 | 9'05 |
1 >> 2 | 570 m | 2 | (6) 4'33 | 4'35 | 4'38 | 4'38 |
2 >> B | 1120 m | 2 | (23) 6'53 | 7'15 | 7'38 | 6'53 |
B >> M | 40 m | 6 | (70) 0'02 | 0'02 | 0'04 | 0'04 |
Wyniki w kategorii M19
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myronenko, Maksym | Łuck, Ukraina | 30'49 | 5 | S-3-4-2-1-B-M | 11+06+06+04+04+00 | >4970m | ||
2. | ILCHENKO, TYMOFII | Kijów, Ukraina | 34'12 | +3:23 111% | 5 | S-3-4-2-1-B-M | 14+05+07+04+04+00 | >4970m | |
3. | SYNIAVSKYI, IVAN | Netishyn Ukraine | 36'25 | +5:36 118% | 5 | S-3-4-2-1-B-M | 11+07+10+04+04+00 | >4970m | |
4. | BILETSKYI, KIRIL | Kijów, Ukraina | 40'36 | +9:47 132% | 5 | S-3-4-1-2-B-M | 14+05+09+05+08+00 | >5310m | |
5. | Dvornikov, Danylo | Donieck Obl. Ukraina | 42'03 | +11:14 136% | 5 | S-3-4*5-1-2-B-M | 10+05+07+09+05+07+00 | >5940m | |
6. | Chylii, Dmytro | Łuck, Ukraina | 48'51 | +18:02 159% | 5 | S-3-4-2-1-B-M | 14+14+10+05+06+00 | >4970m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska