IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 08.05.2022 Lipsko Polesie, Gmina Zamość klasyk 3,5 MHz | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 8.05.2022 od godziny 9.00 | |||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 120 min | |||||||||||||
Uczestnik: | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
10 | 5 | 2 | 7 | 5 | 9 | 7 | 6 | 3 | 2 | 3 | 6 | =65 | =65 |
I l l i a Y a r o s h c h u k Łuck, Ukraina
zajęte Miejsce 4 z czasem 49'24 min i 4 lisami
w kategorii M14
Wariant | S--4--2--1--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 19+14+07+08+00 min | |||
Trasa biegu | > 3720 m | |||
min. trasa | > 3720 m | S-4-2-1-B-M (M14) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 9:25:00 | 0'00 | ||
Lis 4 | 9:44:15 | +0'15 | 19'15 | |
Lis 2 | 9:58:33 | +1'33 | 33'33 | |
Lis 1 | 10:06:01 | +0'01 | 41'01 | |
Majak | 10:14:19 | -0'41 | 49'19 | |
Meta | 10:14:24 | 49'24 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M14
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Yaroshchuk, Illia |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 4 | 1180 m | 6 | (35) 10'04 | 13'36 | 19'15 | 19'15 |
4 >> 2 | 1170 m | 4 | (17) 8'42 | 12'23 | 14'18 | 14'18 |
2 >> 1 | 570 m | 4 | (19) 4'35 | 6'02 | 7'28 | 7'28 |
1 >> B | 770 m | 7 | (53) 4'54 | 6'41 | 8'18 | 8'18 |
B >> M | 40 m | 9 | (20) 0'03 | 0'04 | 0'08 | 0'05 |
Wyniki w kategorii M14
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novak, Danylo | Łuck, Ukraina | 29'31 | 4 | S-4-2-1-B-M | 10+09+05+05+00 | >3720m | ||
2. | Ostrovets, Andrii | Łuck, Ukraina | 36'26 | +6:55 123% | 4 | S-4-2-1-B-M | 10+13+07+07+00 | >3720m | |
3. | Boiko, Bohdan | Łuck, Ukraina | 38'06 | +8:35 129% | 4 | S-4-2-1-B-M | 14+14+05+06+00 | >3720m | |
4. | Yaroshchuk, Illia | Łuck, Ukraina | 49'24 | +19:53 167% | 4 | S-4-2-1-B-M | 19+14+07+08+00 | >3720m | |
5. | KYRYLIUK, MAKSYM | Netishyn Ukraine | 51'49 | +22:18 176% | 4 | S-2-4-1-B-M | 18+10+16+08+00 | >4400m | |
6. | Krajcarz, Szymon | UKS Reflex Rybnik | 57'52 | +28:21 196% | 4 | S-4-1-2-B-M | 18+19+10+11+00 | >4070m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska