IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 08.05.2022 Lipsko Polesie, Gmina Zamość klasyk 3,5 MHz | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 8.05.2022 od godziny 9.00 | |||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 120 min | |||||||||||||
Uczestnik: | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
10 | 5 | 2 | 7 | 5 | 9 | 7 | 6 | 3 | 2 | 3 | 6 | =65 | =65 |
P A V L O S T A T S E N K O Kijów, Ukraina
zajęte Miejsce 1 z czasem 40'10 min i 5 lisami
w kategorii M16
Wariant | S--3--4--2--1--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 19+06+07+05+04+00 min | |||
Trasa biegu | > 4970 m | |||
min. trasa | > 4970 m | S-3-4-2-1-B-M (M16) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 9:15:00 | 0'00 | ||
Lis 3 | 9:33:40 | +0'40 | 18'40 | |
Lis 4 | 9:39:16 | +0'16 | 24'16 | |
Lis 2 | 9:46:35 | x | 31'35 | |
Lis 1 | 9:51:08 | +0'08 | 36'08 | |
Majak | 9:55:06 | x | 40'06 | |
Meta | 9:55:10 | 40'10 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M16
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | STATSENKO, PAVLO |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 3 | 1550 m | 4 | (36) 14'17 | 16'50 | 18'40 | 18'40 |
3 >> 4 | 870 m | 4 | (4) 5'36 | 12'24 | 24'12 | 5'36 |
4 >> 2 | 1170 m | 2 | (4) 7'19 | 14'35 | 21'51 | 7'19 |
2 >> 1 | 570 m | 3 | (37) 4'29 | 5'05 | 6'13 | 4'33 |
1 >> B | 770 m | 3 | (4) 3'58 | 5'51 | 8'45 | 3'58 |
B >> M | 40 m | 5 | (37) 0'03 | 0'03 | 0'06 | 0'04 |
Wyniki w kategorii M16
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STATSENKO, PAVLO | Kijów, Ukraina | 40'10 | 5 | S-3-4-2-1-B-M | 19+06+07+05+04+00 | >4970m | ||
2. | MOVCHANIUK, NAZAR | Netishyn Ukraine | 53'25 | +13:15 133% | 5 | S-4-3-2-1-B-M | 08+17+19+04+05+00 | >5430m | |
3. | Yatsiuk, Dmytro | Łuck, Ukraina | 64'24 | +24:14 160% | 5 | S-3-4-2-1-B-M | 16+11+22+06+09+00 | >4970m | |
4. | Mazurek, Maciej | TSRS | 68'58 | +28:48 172% | 5 | S-3-4-1-2-B-M | 18+24+10+07+10+00 | >5310m | |
5. | MUSHTUK, DANIIL | Netishyn Ukraine | 73'00 | +32:50 182% | 5 | S-3-4-1-2-B-M | 14+08+28+09+14+00 | >5310m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska