IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 06.05.2022 Mokre, Gmina Zamość Foxoring 144 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.05.2022 od godziny 16.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 60 min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | W10 | W12 | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
3 | 1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 | =69 | =69 |
J ó z e f K l i m a s z Szarotki Rzeszów
zajęte Miejsce 2 z czasem 16'42 min i 7 lisami
w kategorii M60+
Wariant | S--1--4--6--7--3--2--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 03+03+03+02+02+02+02+00 min | |||
Trasa biegu | > 1760 m | |||
min. trasa | > 1760 m | S-1-4-6-7-3-2-B-M (M60+) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 16:53:10 | 0'00 | ||
Lis 1 | 16:55:52 | 2'42 | ||
Lis 4 | 16:58:53 | 5'43 | ||
Lis 6 | 17:01:47 | 8'37 | ||
Lis 7 | 17:03:48 | 10'38 | ||
Lis 3 | 17:05:57 | 12'47 | ||
Lis 2 | 17:07:51 | 14'41 | ||
Majak | 17:09:30 | 16'20 | ||
Meta | 17:09:52 | 16'42 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M60+
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Klimasz, Józef |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 240 m | 6 | (7) 2'33 | 3'17 | 4'45 | 2'42 |
1 >> 4 | 250 m | 5 | (8) 2'13 | 2'49 | 3'34 | 3'01 |
4 >> 6 | 320 m | 5 | (45) 2'54 | 5'57 | 11'30 | 2'54 |
6 >> 7 | 180 m | 6 | (33) 1'37 | 3'55 | 5'32 | 2'01 |
7 >> 3 | 330 m | 5 | (33) 1'57 | 2'35 | 3'25 | 2'09 |
3 >> 2 | 190 m | 5 | (33) 1'40 | 2'09 | 2'48 | 1'54 |
2 >> B | 210 m | 5 | (33) 1'34 | 2'12 | 3'17 | 1'39 |
B >> M | 50 m | 6 | (45) 0'22 | 0'32 | 0'55 | 0'22 |
Wyniki w kategorii M60+
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IVANCHYKYIN, MYKOLA | Netishyn Ukraine | 15'10 | 7 | S-1-4-6-7-3-2-B-M | 03+02+03+02+02+02+02+00 | >1760m | ||
2. | Klimasz, Józef | Szarotki Rzeszów | 16'42 | +1:32 110% | 7 | S-1-4-6-7-3-2-B-M | 03+03+03+02+02+02+02+00 | >1760m | |
3. | VELIKANOV, MYKOLA | Kijów, Ukraina | 24'08 | +8:58 159% | 7 | S-1-4-6-7-3-2-B-M | 03+03+04+06+03+02+03+01 | >1760m | |
4. | PARKHOMENKO, VIACHESLAV | Kijów, Ukraina | 26'49 | +11:39 177% | 7 | S-1-4-6-7-3-2-B-M | 03+02+09+05+03+02+02+01 | >1760m | |
5. | BARANOVSKYI, VIKTOR | Kijów, Ukraina | 32'51 | +17:41 217% | 7 | S-1-4-6-7-3-2-B-M | 04+04+12+05+03+03+02+01 | >1760m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska