IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 06.05.2022 Mokre, Gmina Zamość Foxoring 144 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.05.2022 od godziny 16.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 60 min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | W10 | W12 | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
3 | 1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 | =69 | =69 |
A g a t a K u l i c k a SSRS
zajęte Miejsce 1 z czasem 12'58 min i 6 lisami
w kategorii W35+
Wariant | S--1--5--4--3--2--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 02+04+02+02+01+01+00 min | |||
Trasa biegu | > 1520 m | |||
min. trasa | > 1520 m | S-1-5-4-3-2-B-M (W35+) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 17:35:52 | 0'00 | ||
Lis 1 | 17:37:32 | 1'40 | ||
Lis 5 | 17:41:19 | 5'27 | ||
Lis 4 | 17:43:31 | 7'39 | ||
Lis 3 | 17:45:38 | 9'46 | ||
Lis 2 | 17:47:07 | 11'15 | ||
Majak | 17:48:28 | 12'36 | ||
Meta | 17:48:50 | 12'58 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii W35+
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Kulicka, Agata |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 240 m | 4 | (44) 1'40 | 3'08 | 5'20 | 1'40 |
1 >> 5 | 360 m | 4 | (44) 3'47 | 6'30 | 10'35 | 3'47 |
5 >> 4 | 190 m | 4 | (44) 2'12 | 3'30 | 5'07 | 2'12 |
4 >> 3 | 290 m | 4 | (44) 2'07 | 4'01 | 6'18 | 2'07 |
3 >> 2 | 190 m | 4 | (44) 1'29 | 2'51 | 4'55 | 1'29 |
2 >> B | 210 m | 4 | (44) 1'21 | 2'22 | 4'08 | 1'21 |
B >> M | 50 m | 4 | (44) 0'22 | 0'33 | 0'59 | 0'22 |
Wyniki w kategorii W35+
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulicka, Agata | SSRS | 12'58 | 6 | S-1-5-4-3-2-B-M | 02+04+02+02+01+01+00 | >1520m | ||
2. | Bratchuk, Alla | Łuck, Ukraina | 16'41 | +3:43 129% | 6 | S-1-5-4-3-2-B-M | 03+04+03+02+02+02+00 | >1520m | |
3. | PANCHUK, LIUDMYLA | Netishyn Ukraine | 25'55 | +12:57 200% | 6 | S-1-5-4-3-2-B-M | 02+07+04+06+03+03+01 | >1520m | |
4. | Gibas, Sylwia | BSRS | 36'27 | +23:29 281% | 6 | S-1-5-4-3-2-B-M | 05+11+05+05+05+04+01 | >1520m | |
SPW | Deptulska, Agnieszka | TSRS | 0'00 | S | > m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska