IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 06.05.2022 Mokre, Gmina Zamość Foxoring 144 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.05.2022 od godziny 16.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 60 min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | W10 | W12 | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
3 | 1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 | =69 | =69 |
N A Z A R M O V C H A N I U K Netishyn Ukraine
zajęte Miejsce 5 z czasem 14'43 min i 4 lisami
w kategorii M16
Wariant | S--1--4--5--3--2--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 02+03+03+04+01+01 min | |||
Trasa biegu | > 1490 m | |||
min. trasa | > 1440 m | S-1-5-4-2-B-M (M16) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 17:00:04 | 0'00 | ||
Lis 1 | 17:01:49 | 1'45 | ||
Lis 4 | 17:04:56 | 4'52 | ||
Lis 5 | 17:08:24 | 8'20 | ||
Lis 3 | 17:12:12 | 12'08 | ||
Lis 2 | 17:13:39 | 13'35 | ||
Meta | 17:14:47 | 14'43 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M16
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | MOVCHANIUK, NAZAR |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 240 m | 5 | (36) 1'32 | 1'47 | 2'09 | 1'45 |
1 >> 4 | 250 m | 2 | (46) 2'53 | 3'00 | 3'07 | 3'07 |
4 >> 5 | 190 m | 4 | (4) 2'28 | 4'15 | 6'16 | 3'28 |
5 >> 3 | 450 m | 1 | (37) 3'48 | 3'48 | 3'48 | 3'48 |
3 >> 2 | 190 m | 1 | (37) 1'27 | 1'27 | 1'27 | 1'27 |
2 >> M | 180 m | 1 | (37) 1'08 | 1'08 | 1'08 | 1'08 |
Wyniki w kategorii M16
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STATSENKO, PAVLO | Kijów, Ukraina | 13'29 | 5 | S-1-2-4-5-B-M | 02+03+03+02+02+00 | >1730m | ||
2. | MUSHTUK, DANIIL | Netishyn Ukraine | 17'58 | +4:29 133% | 5 | S-1-5-4-2-B-M | 02+03+02+10+01+00 | >1440m | |
3. | Paruch, Paweł | UKS Azymut Siedliska | 26'25 | +12:56 196% | 5 | S-1-2-4-5-B-M | 02+11+05+05+03+00 | >1730m | |
4. | Yatsiuk, Dmytro | Łuck, Ukraina | 30'49 | +17:20 229% | 5 | S-1-2-4-5-B-M | 02+05+08+06+10+00 | >1730m | |
5. | MOVCHANIUK, NAZAR | Netishyn Ukraine | 14'43 | 4 | S-1-4-5*3-2-M | 02+03+03+04+01+01 | >1490m | ||
6. | Mazurek, Maciej | TSRS | 33'06 | 4 | S-2-1-4-B-M | 02+25+03+03+00 | >1190m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska