IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 06.05.2022 Mokre, Gmina Zamość Foxoring 144 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.05.2022 od godziny 16.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 60 min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | W10 | W12 | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
3 | 1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 | =69 | =69 |
M A K S Y M K U K H A R C H U K Netishyn Ukraine
zajęte Miejsce 6 z czasem 22'07 min i 4 lisami
w kategorii M14
Wariant | S--1--3--4--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 05+13+02+02+00 min | |||
Trasa biegu | > 1230 m | |||
min. trasa | > 1020 m | S-1-4-3-B-M (M14) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 17:02:01 | 0'00 | ||
Lis 1 | 17:07:28 | 5'27 | ||
Lis 3 | 17:20:01 | 18'00 | ||
Lis 4 | 17:22:07 | 20'06 | ||
Majak | 17:23:43 | 21'42 | ||
Meta | 17:24:08 | 22'07 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M14
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | KUKHARCHUK, MAKSYM |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 240 m | 7 | (19) 2'06 | 3'54 | 5'48 | 5'27 |
1 >> 3 | 450 m | 1 | (35) 12'33 | 12'33 | 12'33 | 12'33 |
3 >> 4 | 290 m | 1 | (35) 2'06 | 2'06 | 2'06 | 2'06 |
4 >> B | 200 m | 1 | (35) 1'36 | 1'36 | 1'36 | 1'36 |
B >> M | 50 m | 7 | (34) 0'20 | 0'22 | 0'30 | 0'25 |
Wyniki w kategorii M14
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yaroshchuk, Illia | Łuck, Ukraina | 12'23 | 4 | S-1-4-3-B-M | 04+04+02+02+00 | >1020m | ||
3. | Ostrovets, Andrii | Łuck, Ukraina | 12'53 | +0:30 104% | 4 | S-1-4-3-B-M | 06+03+02+01+00 | >1020m | |
4. | Krajcarz, Szymon | UKS Reflex Rybnik | 14'53 | +2:30 120% | 4 | S-1-4-3-B-M | 04+05+03+03+00 | >1020m | |
5. | KYRYLIUK, MAKSYM | Netishyn Ukraine | 21'08 | +8:45 171% | 4 | S-1-4-3-B-M | 02+14+03+02+00 | >1020m | |
6. | KUKHARCHUK, MAKSYM | Netishyn Ukraine | 22'07 | +9:44 179% | 4 | S-1-3-4-B-M | 05+13+02+02+00 | >1230m | |
7. | Novak, Danylo | Łuck, Ukraina | 25'11 | +12:48 203% | 4 | S-1-4-3-B-M | 04+05+06+10+01 | >1020m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska