IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 06.05.2022 Mokre, Gmina Zamość Foxoring 144 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.05.2022 od godziny 16.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 60 min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | W10 | W12 | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
3 | 1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 | =69 | =69 |
W i k t o r i i a I s h c h u k Łuck, Ukraina
zajęte Miejsce 1 z czasem 9'46 min i 4 lisami
w kategorii W14
Wariant | S--1--3--2--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 02+04+02+01+00 min | |||
Trasa biegu | > 1140 m | |||
min. trasa | > 1130 m | S-1-2-3-B-M (W14) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 17:15:03 | 0'00 | ||
Lis 1 | 17:17:16 | 2'13 | ||
Lis 3 | 17:21:19 | 6'16 | ||
Lis 2 | 17:23:15 | 8'12 | ||
Majak | 17:24:32 | 9'29 | ||
Meta | 17:24:49 | 9'46 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii W14
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Ishchuk, Wiktoriia |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 240 m | 10 | (25) 2'13 | 3'35 | 5'09 | 2'13 |
1 >> 3 | 450 m | 6 | (25) 4'03 | 5'29 | 10'45 | 4'03 |
3 >> 2 | 190 m | 6 | (26) 1'53 | 4'32 | 15'12 | 1'56 |
2 >> B | 210 m | 5 | (26) 1'11 | 2'09 | 4'04 | 1'17 |
B >> M | 50 m | 9 | (25) 0'17 | 0'25 | 0'59 | 0'17 |
Wyniki w kategorii W14
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ishchuk, Wiktoriia | Łuck, Ukraina | 9'46 | 4 | S-1-3-2-B-M | 02+04+02+01+00 | >1140m | ||
2. | OTROSHENKO, SOFIYA | Kijów, Ukraina | 10'05 | +0:19 103% | 4 | S-1-2-3-B-M | 03+04+02+01+00 | >1130m | |
3. | Prokopiuk, Anastasiia | Łuck, Ukraina | 11'17 | +1:31 116% | 4 | S-1-3-2-B-M | 04+04+02+01+00 | >1140m | |
4. | Szendra, Iwona | UKS Reflex Rybnik | 12'07 | +2:21 124% | 4 | S-1-2-3-B-M | 03+06+02+01+00 | >1130m | |
5. | Moruzhko, Daryna | Łuck, Ukraina | 13'01 | +3:15 133% | 4 | S-1-3-2-B-M | 03+04+03+02+01 | >1140m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska