IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Puchar Roztocza w Radioorientacji Sportowej Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 06.05.2022 Mokre, Gmina Zamość Foxoring 144 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.05.2022 od godziny 16.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 60 min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | W10 | W12 | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
3 | 1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 | =69 | =69 |
D m y t r o C h y l i i Łuck, Ukraina
zajęte Miejsce 5 z czasem 23'38 min i 7 lisami
w kategorii M19
Wariant | S--1--4--5--7--3--2--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 01+02+02+13+02+02+01+00 min | |||
Trasa biegu | > 1760 m | |||
min. trasa | > 1760 m | S-1-4-5-7-3-2-B-M (M19) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 17:06:46 | 0'00 | ||
Lis 1 | 17:07:56 | 1'10 | ||
Lis 4 | 17:10:11 | 3'25 | ||
Lis 5 | 17:12:02 | 5'16 | ||
Lis 7 | 17:25:29 | 18'43 | ||
Lis 3 | 17:27:05 | 20'19 | ||
Lis 2 | 17:28:40 | 21'54 | ||
Majak | 17:30:02 | 23'16 | ||
Meta | 17:30:24 | 23'38 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M19
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Chylii, Dmytro |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 240 m | 6 | (22) 1'10 | 2'02 | 2'59 | 1'10 |
1 >> 4 | 250 m | 5 | (23) 1'38 | 2'13 | 2'48 | 2'15 |
4 >> 5 | 190 m | 5 | (23) 1'26 | 2'50 | 4'37 | 1'51 |
5 >> 7 | 310 m | 4 | (38) 2'33 | 5'19 | 13'27 | 13'27 |
7 >> 3 | 330 m | 6 | (22) 1'36 | 1'45 | 1'56 | 1'36 |
3 >> 2 | 190 m | 6 | (23) 1'16 | 2'36 | 6'37 | 1'35 |
2 >> B | 210 m | 6 | (38) 1'02 | 1'17 | 1'32 | 1'22 |
B >> M | 50 m | 6 | (38) 0'17 | 0'19 | 0'22 | 0'22 |
Wyniki w kategorii M19
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvornikov, Danylo | Donieck Obl. Ukraina | 11'43 | 7 | S-1-4-5*6-7-3-2-B-M | 01+02+01+02+01+02+01+01+00 | >1840m | ||
2. | SYNIAVSKYI, IVAN | Netishyn Ukraine | 15'39 | +3:56 134% | 7 | S-1-4-5-7-3-2-B-M | 03+02+04+03+02+01+01+00 | >1760m | |
3. | ILCHENKO, TYMOFII | Kijów, Ukraina | 17'45 | +6:02 151% | 7 | S-1-4-5-7-3-2-B-M | 03+02+05+03+02+02+02+00 | >1760m | |
4. | BILETSKYI, KIRIL | Kijów, Ukraina | 19'55 | +8:12 170% | 7 | S-1-4-5-7-3-2-B-M | 02+03+03+03+02+07+01+00 | >1760m | |
5. | Chylii, Dmytro | Łuck, Ukraina | 23'38 | +11:55 202% | 7 | S-1-4-5-7-3-2-B-M | 01+02+02+13+02+02+01+00 | >1760m | |
6. | Myronenko, Maksym | Łuck, Ukraina | 25'20 | +13:37 216% | 7 | S-1-5-4-7-3-2-B-M | 03+05+03+08+02+03+01+00 | >1880m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska