Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 2019 Bieg Huberta 2019 04.10.2019 Gmina Zamość Sprint 3,5 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 4.10.2019 od godziny 15.00 | |||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 40 min | |||||||||||||||
Uczestnik: | W12 | W14 | W16 | W19 | W21 | W35 | M12 | M14 | M16 | M19 | M21 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
2 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 4 | 7 | 9 | 2 | 14 | 6 | 4 | 4 | =73 | =73 |
P A V L O A N I K E I T S E V Ukraine SUMY
zajęte Miejsce 7 z czasem 22'24 min i 12 lisami
w kategorii M21
Wariant | S--2--1--3--4--10--15--5--6!--11--7--8--9--13--14--12--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 02+01+01+05+00+00+01+01+00+01+01+01+01+01+02+04+00 min | |||
Trasa biegu | > 3220 m | |||
min. trasa | > 1720 m | S-2-1-3-5-4-6-15-12-11-14-13-B-M (M21) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 15:51:24 | 0'00 | ||
Lis 2 | 15:53:17 | x | 1'53 | |
Lis 1 | 15:53:49 | -0'11 | 2'25 | |
Lis 3 | 15:55:17 | -0'07 | 3'53 | |
Lis 4 | 16:00:00 | +0'12 | 8'36 | |
Lis 10 | 16:00:00 | 0'00 | 8'36 | |
Lis 15 | 16:00:11 | +0'11 | 8'47 | |
Lis 5 | 16:01:00 | 0'00 | 9'36 | |
Lis 6 | 16:02:00 | x | 10'36 | |
Lis 11 | 16:02:06 | x | 10'42 | |
Lis 7 | 16:03:00 | -0'12 | 11'36 | |
Lis 8 | 16:04:00 | +0'24 | 12'36 | |
Lis 9 | 16:05:00 | +0'12 | 13'36 | |
Lis 13 | 16:06:00 | +0'24 | 14'36 | |
Lis 14 | 16:07:00 | +0'12 | 15'36 | |
Lis 12 | 16:09:13 | x | 17'49 | |
Majak | 16:13:29 | +0'17 | 22'05 | |
Meta | 16:13:48 | 22'24 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M21
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | ANIKEITSEV, PAVLO |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 2 | 160 m | 8 | (26) 0'37 | 1'19 | 2'51 | 1'53 |
2 >> 1 | 120 m | 7 | (22) 0'30 | 0'41 | 1'19 | 0'32 |
1 >> 3 | 170 m | 5 | (22) 0'57 | 1'33 | 2'15 | 1'28 |
3 >> 4 | 150 m | 6 | (20) 0'40 | 1'38 | 4'43 | 4'43 |
4 >> 10 | 380 m | 1 | (51) 0'00 | 0'00 | 0'00 | 0'00 |
10 >> 15 | 280 m | 1 | (51) 0'11 | 0'11 | 0'11 | 0'11 |
15 >> 5 | 350 m | 1 | (51) 0'49 | 0'49 | 0'49 | 0'49 |
5 >> 6 | 250 m | 2 | (51) 1'00 | 1'24 | 1'48 | 1'00 |
6 >> 11 | 270 m | 1 | (51) 0'06 | 0'06 | 0'06 | 0'06 |
11 >> 7 | 80 m | 1 | (51) 0'54 | 0'54 | 0'54 | 0'54 |
7 >> 8 | m | 1 | (51) 1'00 | 1'00 | 1'00 | 1'00 |
8 >> 9 | m | 1 | (51) 1'00 | 1'00 | 1'00 | 1'00 |
9 >> 13 | 170 m | 1 | (51) 1'00 | 1'00 | 1'00 | 1'00 |
13 >> 14 | 120 m | 4 | (20) 0'40 | 1'37 | 2'30 | 1'00 |
14 >> 12 | 280 m | 3 | (51) 2'13 | 3'37 | 4'23 | 2'13 |
12 >> B | 430 m | 1 | (51) 4'16 | 4'16 | 4'16 | 4'16 |
B >> M | 20 m | 9 | (22) 0'08 | 0'10 | 0'19 | 0'19 |
Wyniki w kategorii M21
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ISHCHUK, VLADYSLAV | UKRAINE LUTSK | 15'01 | 12 | S-2-1-5-3-4-6!-15-12-11-13-14-B-M | 01+01+02+01+02+01+02+01+02+01+03+01+00 | >1790m | ||
5. | SHKIDYNA, ARTUR | UKRAINE LUTSK | 20'34 | +5:33 137% | 12 | S-2-5-1-3-4-6!-15-12-11-14-13-B-M | 01+03+02+02+01+01+02+03+02+03+01+01+00 | >1900m | |
6. | POPOVCHENKO, ANATOLII | UKRAINE SUMY REG | 20'55 | +5:54 139% | 12 | S-2-1-3-5-4-6!-15-11-14-12-13-B-M | 01+01+02+01+01+01+02+02+03+04+03+01+00 | >2050m | |
7. | ANIKEITSEV, PAVLO | Ukraine SUMY | 22'24 | +7:23 149% | 12 | S-2-1-3-4*10-15-5-6!-11*7*8*9-13-14-12-B-M | 02+01+01+05+00+00+01+01+00+01+01+01+01+01+02+04+00 | >3220m | |
8. | PAVLIUK, VADYM | UKRAINE LUTSK | 25'20 | +10:19 169% | 12 | S-2-1-3-4-5-6!-15-11-12-13-14-B-M | 03+01+01+01+01+02+03+03+03+06+02+01+00 | >2060m | |
9. | Kłoczek, Szymon | Poland UKS Azymut | 34'36 | +19:35 230% | 12 | S-1-5-3-2-4-6!-15-11-14-12-13-B-M | 05+02+01+02+03+01+03+05+05+04+03+01+00 | >2360m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska