Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 2019 Bieg Huberta 2019 04.10.2019 Gmina Zamość Sprint 3,5 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 4.10.2019 od godziny 15.00 | |||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 40 min | |||||||||||||||
Uczestnik: | W12 | W14 | W16 | W19 | W21 | W35 | M12 | M14 | M16 | M19 | M21 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
2 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 4 | 7 | 9 | 2 | 14 | 6 | 4 | 4 | =73 | =73 |
M A K S Y M M Y R O N E N K O UKRAINE LUTSK
zajęte Miejsce 5 z czasem 14'12 min i 8 lisami
w kategorii M16
Wariant | S--2--1--5--4--6!--15--13--14--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 01+01+02+02+01+03+03+01+01+00 min | |||
Trasa biegu | > 1440 m | |||
min. trasa | > 1430 m | S-2-5-4-6-15-11-14-13-B-M (M16) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 15:19:23 | 0'00 | ||
Lis 2 | 15:20:19 | x | 0'56 | |
Lis 1 | 15:20:55 | -0'05 | 1'32 | |
Lis 5 | 15:22:31 | +0'31 | 3'08 | |
Lis 4 | 15:24:32 | -0'04 | 5'09 | |
Lis 6 | 15:25:13 | +0'01 | 5'50 | |
Lis 15 | 15:28:26 | +0'26 | 9'03 | |
Lis 13 | 15:31:00 | +0'24 | 11'37 | |
Lis 14 | 15:32:01 | +0'13 | 12'38 | |
Majak | 15:33:18 | +0'06 | 13'55 | |
Meta | 15:33:35 | 14'12 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M16
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | MYRONENKO, MAKSYM |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 2 | 160 m | 4 | (30) 0'56 | 1'26 | 2'32 | 0'56 |
2 >> 1 | 120 m | 4 | (30) 0'36 | 0'59 | 1'22 | 0'36 |
1 >> 5 | 160 m | 4 | (40) 1'03 | 1'17 | 1'36 | 1'36 |
5 >> 4 | 130 m | 6 | (59) 0'35 | 1'13 | 2'01 | 2'01 |
4 >> 6 | 130 m | 6 | (30) 0'41 | 0'57 | 1'14 | 0'41 |
6 >> 15 | 110 m | 6 | (40) 1'52 | 2'47 | 4'05 | 3'13 |
15 >> 13 | 290 m | 2 | (30) 2'34 | 2'34 | 2'34 | 2'34 |
13 >> 14 | 120 m | 2 | (30) 1'01 | 1'29 | 1'58 | 1'01 |
14 >> B | 200 m | 2 | (30) 1'17 | 1'28 | 1'40 | 1'17 |
B >> M | 20 m | 6 | (31) 0'08 | 0'09 | 0'17 | 0'17 |
Wyniki w kategorii M16
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ILCHENKO, TYMOFII | Ukraine Kyiv | 8'49 | 8 | S*1-2-5-4-6!-15-14-13-B-M | 01+01+01+01+01+02+01+01+01+00 | >1430m | ||
2. | PETRENKO, KOSTIANTYN | UKRAINE SUMY REG | 10'50 | 8 | S-2*1-5-4-6!-15-14-13-B-M | 03+01+01+01+01+02+01+01+01+00 | >1290m | ||
3. | ORLOV, ANTON | Ukraine Kyiv | 13'11 | 8 | S-2*1-5-4-6!-15-14-11-B-M | 01+01+01+02+01+02+02+02+01+00 | >1490m | ||
4. | CHYLII, DMYTRO | UKRAINE LUTSK | 13'57 | 8 | S-2*1-5-4-6!-15-14-13-B-M | 01+01+01+01+01+03+02+01+01+00 | >1290m | ||
5. | MYRONENKO, MAKSYM | UKRAINE LUTSK | 14'12 | 8 | S-2*1-5-4-6!-15-13-14-B-M | 01+01+02+02+01+03+03+01+01+00 | >1440m | ||
6. | ZHMUTSKYI, VLADYSLAV | Ukraine NETISHYN | 23'23 | 8 | S*1-2-5-4-6!-15-13-14-B-M | 02+06+03+01+01+04+03+02+02+00 | >1590m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska