Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 2019 Bieg Huberta 2019 06.10.2019 Gmina Zamość Klasyk 3,5 MHz | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.10.2019 od godziny 9.00 | |||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 150 min | |||||||||||||||
Uczestnik: | W12 | W14 | W16 | W19 | W21 | W35 | M12 | M14 | M16 | M19 | M21 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
2 | 4 | 6 | 4 | 4 | 3 | 5 | 6 | 7 | 3 | 13 | 6 | 4 | 4 | =71 | =71 |
A N A T O L I I P O P O V C H E N K O UKRAINE SUMY REG
zajęte Miejsce 2 z czasem 39'26 min i 6 lisami
w kategorii M21
Wariant | S--3--2--1--5--4--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 08+08+06+08+04+05+00 min | |||
Trasa biegu | > 6040 m | |||
min. trasa | > 6040 m | S-3-2-1-5-4-B-M (M21) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 9:00:00 | 0'00 | ||
Lis 3 | 9:08:18 | +0'18 | 8'18 | |
Lis 2 | 9:16:33 | x | 16'33 | |
Lis 1 | 9:22:14 | +1'14 | 22'14 | |
Lis 5 | 9:29:57 | x | 29'57 | |
Lis 4 | 9:34:11 | +0'11 | 34'11 | |
Majak | 9:39:20 | -0'40 | 39'20 | |
Meta | 9:39:26 | 39'26 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M21
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | POPOVCHENKO, ANATOLII |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 3 | 1380 m | 11 | (72) 7'18 | 8'31 | 13'15 | 8'18 |
3 >> 2 | 1140 m | 11 | (72) 7'43 | 9'44 | 12'25 | 8'15 |
2 >> 1 | 1180 m | 11 | (72) 5'37 | 9'41 | 19'09 | 5'41 |
1 >> 5 | 720 m | 10 | (48) 3'43 | 6'10 | 9'09 | 7'43 |
5 >> 4 | 890 m | 10 | (56) 4'14 | 6'07 | 8'56 | 4'14 |
4 >> B | 650 m | 10 | (26) 4'04 | 5'36 | 11'13 | 5'09 |
B >> M | 80 m | 11 | (48) 0'05 | 0'05 | 0'09 | 0'06 |
Wyniki w kategorii M21
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SHTANKO, SERGII | Ukraine DNETSK REG | 33'34 | 6 | S-3-2-1-5-4-B-M | 07+08+06+04+05+04+00 | >6040m | ||
2. | POPOVCHENKO, ANATOLII | UKRAINE SUMY REG | 39'26 | +5:52 117% | 6 | S-3-2-1-5-4-B-M | 08+08+06+08+04+05+00 | >6040m | |
3. | PAVLIUK, VADYM | UKRAINE LUTSK | 40'33 | +6:59 121% | 6 | S-3-2-1-5-4-B-M | 08+10+09+04+05+05+00 | >6040m | |
4. | GNIEDOV, VOLODYMYR | Ukraine Kyiv | 44'10 | +10:36 132% | 6 | S-3-2-1-5-4-B-M | 08+09+09+05+08+05+00 | >6040m | |
5. | VELIKANOV, EVGEN | Ukraine Kyiv | 47'23 | +13:49 141% | 6 | S-3-2-1-5-4-B-M | 13+09+09+04+08+05+00 | >6040m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska