Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 2019 Bieg Huberta 2019 06.10.2019 Gmina Zamość Klasyk 3,5 MHz | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 6.10.2019 od godziny 9.00 | |||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 150 min | |||||||||||||||
Uczestnik: | W12 | W14 | W16 | W19 | W21 | W35 | M12 | M14 | M16 | M19 | M21 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
2 | 4 | 6 | 4 | 4 | 3 | 5 | 6 | 7 | 3 | 13 | 6 | 4 | 4 | =71 | =71 |
A N T O N O R L O V Ukraine Kyiv
zajęte Miejsce 2 z czasem 44'02 min i 5 lisami
w kategorii M16
Wariant | S--3--1--5--4--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 09+17+04+09+05+00 min | |||
Trasa biegu | > 5720 m | |||
min. trasa | > 5720 m | S-3-1-5-4-B-M (M16) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 9:55:00 | 0'00 | ||
Lis 3 | 10:04:26 | +1'26 | 9'26 | |
Lis 1 | 10:21:27 | +0'27 | 26'27 | |
Lis 5 | 10:25:25 | +0'25 | 30'25 | |
Lis 4 | 10:34:11 | +0'11 | 39'11 | |
Majak | 10:38:56 | +2'56 | 43'56 | |
Meta | 10:39:02 | 44'02 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M16
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | ORLOV, ANTON |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 3 | 1380 m | 6 | (30) 6'55 | 8'16 | 9'26 | 9'26 |
3 >> 1 | 2010 m | 6 | (64) 14'25 | 17'32 | 24'43 | 17'01 |
1 >> 5 | 720 m | 6 | (30) 3'58 | 5'58 | 9'35 | 3'58 |
5 >> 4 | 890 m | 6 | (43) 5'09 | 8'04 | 11'34 | 8'46 |
4 >> B | 650 m | 6 | (59) 4'19 | 4'46 | 5'08 | 4'45 |
B >> M | 80 m | 6 | (40) 0'06 | 0'06 | 0'08 | 0'06 |
Wyniki w kategorii M16
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PETRENKO, KOSTIANTYN | UKRAINE SUMY REG | 40'43 | 5 | S-3-1-5-4-B-M | 09+18+04+06+04+00 | >5720m | ||
2. | ORLOV, ANTON | Ukraine Kyiv | 44'02 | +3:19 108% | 5 | S-3-1-5-4-B-M | 09+17+04+09+05+00 | >5720m | |
3. | Pijus, Hubert | Poland SSRS | 44'13 | +3:30 109% | 5 | S-3-1-5-4-B-M | 08+15+08+08+05+00 | >5720m | |
4. | ZHMUTSKYI, VLADYSLAV | Ukraine NETISHYN | 45'11 | +4:28 111% | 5 | S-3-1-5-4-B-M | 08+14+06+12+05+00 | >5720m | |
5. | ILCHENKO, TYMOFII | Ukraine Kyiv | 45'23 | +4:40 111% | 5 | S-3-1-5-4-B-M | 09+17+10+05+05+00 | >5720m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska