Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 2019 Bieg Huberta 2019 05.10.2019 Gmina Zamość klasyk 144 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 5.10.2019 od godziny 10.00 | |||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 150 min | |||||||||||||||
Uczestnik: | W12 | W14 | W16 | W19 | W21 | W35 | M12 | M14 | M16 | M19 | M21 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
2 | 4 | 5 | 4 | 4 | 3 | 5 | 7 | 7 | 3 | 14 | 6 | 4 | 4 | =72 | =72 |
V O L O D Y M Y R A N D R I I C H E N K O Ukraine DNETSK REG
zajęte Miejsce 7 z czasem 56'11 min i 6 lisami
w kategorii M21
Wariant | S--1--5--2--4--3--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 21+09+05+12+03+06+00 min | |||
Trasa biegu | > 5300 m | |||
min. trasa | > 5300 m | S-1-5-2-4-3-B-M (M21) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 10:30:00 | 0'00 | ||
Lis 1 | 10:50:34 | x | 20'34 | |
Lis 5 | 10:59:30 | x | 29'30 | |
Lis 2 | 11:04:45 | +2'45 | 34'45 | |
Lis 4 | 11:16:25 | +2'25 | 46'25 | |
Lis 3 | 11:19:45 | +1'45 | 49'45 | |
Majak | 11:26:07 | +0'07 | 56'07 | |
Meta | 11:26:11 | 56'11 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M21
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | ANDRIICHENKO, VOLODYMYR |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 1 | 1410 m | 12 | (13) 10'57 | 15'24 | 22'56 | 20'34 |
1 >> 5 | 960 m | 12 | (56) 6'00 | 11'11 | 28'33 | 8'56 |
5 >> 2 | 820 m | 11 | (56) 4'18 | 8'19 | 25'07 | 5'15 |
2 >> 4 | 900 m | 11 | (20) 4'00 | 6'15 | 11'45 | 11'40 |
4 >> 3 | 500 m | 11 | (72) 2'33 | 6'13 | 15'46 | 3'20 |
3 >> B | 670 m | 12 | (56) 4'12 | 5'31 | 7'18 | 6'22 |
B >> M | 40 m | 12 | (22) 0'04 | 0'04 | 0'06 | 0'04 |
Wyniki w kategorii M21
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SHTANKO, SERGII | Ukraine DNETSK REG | 36'34 | 6 | S-1-5-2-4-3-B-M | 12+07+05+06+03+05+00 | >5300m | ||
5. | POPOVCHENKO, ANATOLII | UKRAINE SUMY REG | 42'26 | +5:52 116% | 6 | S-1-5-2-4-3-B-M | 14+06+04+07+07+04+00 | >5300m | |
6. | DOLYNSKYI, IHOR | UKRAINE LUTSK | 50'09 | +13:35 137% | 6 | S-1-5-2-4-3-B-M | 17+09+10+04+06+05+00 | >5300m | |
7. | ANDRIICHENKO, VOLODYMYR | Ukraine DNETSK REG | 56'11 | +19:37 154% | 6 | S-1-5-2-4-3-B-M | 21+09+05+12+03+06+00 | >5300m | |
8. | OLESHKO, SERHII | Ukraine Kyiv | 61'54 | +25:20 169% | 6 | S-1-5-2-4-3-B-M | 13+07+25+04+06+06+00 | >5300m | |
9. | VELIKANOV, EVGEN | Ukraine Kyiv | 63'26 | +26:52 173% | 6 | S-1-5-4-2-3-B-M | 17+14+10+07+09+06+00 | >6330m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska