Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 2019 Bieg Huberta 2019 05.10.2019 Gmina Zamość klasyk 144 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 5.10.2019 od godziny 10.00 | |||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 2-m-Band / 150 min | |||||||||||||||
Uczestnik: | W12 | W14 | W16 | W19 | W21 | W35 | M12 | M14 | M16 | M19 | M21 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
2 | 4 | 5 | 4 | 4 | 3 | 5 | 7 | 7 | 3 | 14 | 6 | 4 | 4 | =72 | =72 |
D M Y T R O C H Y L I I UKRAINE LUTSK
zajęte Miejsce 6 z czasem 97'27 min i 4 lisami
w kategorii M14
Wariant | S--4--3--1--B--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 31+26+16+25+00 min | |||
Trasa biegu | > 5200 m | |||
min. trasa | > 3730 m | S-1-4-3-B-M (M14) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 10:00:00 | 0'00 | ||
Lis 4 | 10:30:30 | +1'30 | 30'30 | |
Lis 3 | 10:56:06 | -0'54 | 56'06 | |
Lis 1 | 11:12:15 | +1'15 | 72'15 | |
Majak | 11:37:21 | +1'21 | 97'21 | |
Meta | 11:37:27 | 97'27 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M14
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | CHYLII, DMYTRO |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 4 | 950 m | 1 | (31) 30'30 | 30'30 | 30'30 | 30'30 |
4 >> 3 | 500 m | 6 | (57) 4'10 | 11'57 | 25'36 | 25'36 |
3 >> 1 | 1600 m | 1 | (31) 16'09 | 16'09 | 16'09 | 16'09 |
1 >> B | 2110 m | 1 | (31) 25'06 | 25'06 | 25'06 | 25'06 |
B >> M | 40 m | 6 | (31) 0'06 | 0'06 | 0'07 | 0'06 |
Wyniki w kategorii M14
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Pozostałość | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MUSHTUK, DANIIL | Ukraine NETISHYN | 41'45 | 4 | S-1-4-3-B-M | 13+15+05+08+00 | >3730m | ||
2. | VELYCHKO, KIRIL | Ukraine NETISHYN | 53'16 | +11:31 128% | 4 | S-1-4-3-B-M | 22+16+08+06+00 | >3730m | |
3. | SAMOILENKO, MYKHAILO | UKRAINE SUMY REG | 61'56 | +20:11 148% | 4 | S-1-4-3-B-M | 31+18+04+09+00 | >3730m | |
4. | STATSENKO, PAVLO | Ukraine Kyiv | 62'57 | +21:12 151% | 4 | S-1-4-3-B-M | 26+20+08+09+00 | >3730m | |
5. | KHYBLEN, ANTON | UKRAINE SUMY REG | 73'49 | +32:04 177% | 4 | S-1-4-3-B-M | 23+20+21+10+00 | >3730m | |
6. | CHYLII, DMYTRO | UKRAINE LUTSK | 97'27 | +55:42 233% | 4 | S-4-3-1-B-M | 31+26+16+25+00 | >5200m |
Organizator: UKS Azymut Siedliska