Sprawni i Bohaterscy jak Partyzanci Bieg Huberta i Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej 02.10.2022 Klasyk 3,5 MHz | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 2.10.2022 od godziny 9.00 | |||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 120 min | |||||||||||||
Uczestnik: | W14 | W16 | W19 | W20 | W35 | M14 | M16 | M19 | M20 | M40 | M50 | M60 | Zaw | +Pom |
7 | 2 | 3 | 4 | 3 | 10 | 6 | 5 | 3 | 2 | 3 | 7 | =55 | =55 |
Kategoria W14 W16 W19 W20 W35 M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60
W14 | K a t e g o r i a W14 | W14 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
7 Ucz +++ Lisy 1 4 5 +++ Trasa >3740m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | SOFIIA, PRYIEMSKA | Łuck | 53'56 | 4 | 48 | |
2. | ANASTASIIA, PROKOPIUK | Łuck | 60'36 | 4 | 41 | |
3. | DARYNA, MORUZHKO | Łuck | 87'44 | 4 | 45 | |
4. | Bocharova, Sofiia | Netishyn | 90'19 | 4 | 8 | |
5. | Pastushok, Anastasiia | Netishyn | 83'50 | 3 | 7 | |
- | SOLOMIIA, PRYIEMSKA | Łuck | 59'43 | B | 49 | |
SPW | Gibas, Paulina | BSRS | DNF | 18 | ||
W16 | K a t e g o r i a W16 | W16 | ||||
2 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >4420m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | VIKTORIIA, ISHCHUK | Łuck | 60'25 | 5 | 47 | |
2. | Deremed, Anna | Kyiv | 75'22 | 5 | 28 | |
W19 | K a t e g o r i a W19 | W19 | ||||
3 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >4420m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | ALINA, LOTOTSKA | Łuck | 54'02 | 5 | 46 | |
2. | Bondarchuk, Anastasiia | Kyiv | 60'15 | 5 | 30 | |
- | Rutkowska, Magdalena | TSRS | 82'17 | 51 | ||
W20 | K a t e g o r i a W20 | W20 | ||||
4 Ucz +++ Lisy 1 2 3 5 +++ Trasa >5430m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | Smyk, Liudmyla | Kyiv | 50'30 | 5 | 31 | |
2. | OLHA, HUPALO | Łuck | 53'24 | 5 | 40 | |
3. | Fursa, Olena | Kyiv | 55'18 | 5 | 34 | |
4. | Kulicka, Agata | SSRS | 64'43 | 5 | 22 | |
W35 | K a t e g o r i a W35+ | W35 | ||||
3 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >4420m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | Deptulska, Agnieszka | TSRS | 65'33 | 5 | 52 | |
2. | Panchuk, Liudmyla | Netishyn | 94'10 | 4 | 9 | |
3. | Gibas, Sylwia | BSRS | 64'05 | 3 | 19 | |
M14 | K a t e g o r i a M14 | M14 | ||||
10 Ucz +++ Lisy 1 3 4 +++ Trasa >3900m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | ILLIA, YAROCHUK | Łuck | 51'14 | 4 | 43 | |
2. | Kukharchuk, Maksym | Netishyn | 51'54 | 4 | 3 | |
3. | Dovhulia, Oleksandr | Krolevets | 53'27 | 4 | 13 | |
4. | Kyryliuk, Maksym | Netishyn | 55'36 | 4 | 2 | |
5. | BEREZOVSKYI, STANISLAV | UKRAINA | 58'47 | 4 | 21 | |
6. | Yatsenko, Yehor | Krolevets | 60'46 | 4 | 14 | |
7. | Prydyba, ILLIA | Kyiv | 71'10 | 3 | 29 | |
8. | Bondarchuk, Mykhailo | Netishyn | 101'13 | 3 | 4 | |
9. | ANDRII, OSTROVETS | Łuck | 90'35 | 2 | 44 | |
10. | Hazuka, Artem | Krolevets | 92'24 | 2 | 15 | |
M16 | K a t e g o r i a M16 | M16 | ||||
6 Ucz +++ Lisy 1 2 4 5 +++ Trasa >4690m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | Mazurek, Maciej | TSRS | 38'02 | 5 | 54 | |
2. | Statsenko, Pavlo | Kyiv | 38'42 | 5 | 27 | |
3. | Mushtuk, Daniil | Netishyn | 43'52 | 5 | 6 | |
4. | Velychko, Kiril | Netishyn | 49'50 | 5 | 5 | |
5. | DANYLO, NOVAK | Łuck | 69'59 | 5 | 42 | |
6. | DMYTRO, YATSIUK | Łuck | 100'49 | 2 | 38 | |
M19 | K a t e g o r i a M19 | M19 | ||||
5 Ucz +++ Lisy 1 2 4 5 +++ Trasa >4690m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | STEPANISHCHEV, ARTEM | UKRAINA | 36'52 | 5 | 11 | |
2. | Myrorenko, Maksym | UKS Azymut Siedliska | 38'01 | 5 | 58 | |
3. | Samoilenko, Mykhailo | Krolevets | 50'10 | 5 | 16 | |
4. | DMYTRO, CHYLII | Łuck | 54'39 | 5 | 37 | |
5. | Domina, Bohdan | Krolevets | 59'41 | 5 | 17 | |
M20 | K a t e g o r i a M20 | M20 | ||||
3 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 5 +++ Trasa >6140m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | VLADYSLAV, ISHCHUK | Łuck | 50'01 | 6 | 39 | |
2. | Kubisiak, Witold | SSRS | 84'36 | 6 | 25 | |
3. | Mazurek, Jakub | TSRS | 87'45 | 2 | 57 | |
M40 | K a t e g o r i a M40 | M40 | ||||
2 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 +++ Trasa >5620m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | Kubisiak, Marek | SSRS | 58'49 | 5 | 23 | |
2. | Rutkowski, Remigiusz | TSRS | 88'34 | 3 | 53 | |
M50 | K a t e g o r i a M50 | M50 | ||||
3 Ucz +++ Lisy 1 3 5 +++ Trasa >4080m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | ZELENSKYI, SERGII | UKRAINA | 35'56 | 4 | 10 | |
2. | Deptulski, Tomasz | TSRS | 61'24 | 4 | 56 | |
3. | Mazurek, Jan | TSRS | 65'31 | 4 | 55 | |
M60 | K a t e g o r i a M60+ | M60 | ||||
7 Ucz +++ Lisy 1 3 5 +++ Trasa >4080m | ||||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Czas | Lis | NrSt |
1. | IVANCHYKHIN, MYKOLA | Netishyn | 37'59 | 4 | 59 | |
2. | Pietrzykowski, Władysław | BSRS | 63'48 | 4 | 20 | |
3. | Parkhomenko, Viacheslav | Kyiv | 68'56 | 4 | 32 | |
4. | Baranovskyi, Viktor | Kyiv | 69'51 | 4 | 33 | |
5. | Velikanov, Mykola | Kyiv | 70'05 | 4 | 26 | |
6. | Sitek, Zdzisław | SSRS | 73'37 | 4 | 24 | |
7. | Klimasz, Józef | Szarotki Rzeszów | 82'01 | 2 | 1 |
Kategoria W14 W16 W19 W20 W35 M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60
Pomocnik | ||
---|---|---|
Organizator: |