Otwarte Zawody w Radioorientacji Sportowej Bieg Huberta 2021 10.10.2021 Gmina Zamość Klasyk 3,5 MHz | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 10.10.2021 od godziny 9.00 | |||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / 120 min | |||||||||
Uczestnik: | K14 | K16 | K35 | M14 | M16 | M21 | M40 | M60 | Zaw | +Pom |
3 | 4 | 2 | 4 | 5 | 4 | 5 | 3 | =30 | =30 |
L I S T A S T A R T O W A
NrSt | Nazwisko, Imię | Klub | Znak | Rok ur. | NrChip | Kat | Start |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grupa startowa 1 | |||||||
30 | MORUZHKO, DARYNA | Łuck, Ukraina | 2009 | 4600903 | K14 | 9:00 | |
27 | BOIKO, YULIANA | Łuck, Ukraina | 2006 | 4600901 | K16/19 | 9:00 | |
32 | Ławecki, Jan | MKS Pogoń Siedlce | 2010 | 501435 | M14 | 9:00 | |
12 | Pijus, Łukasz | SSRS | 2000 | 7210491 | M21 | 9:00 | |
2 | Klimasz, Józef | Szarotki Rzeszów | 1962 | 418956 | M40/50 | 9:00 | |
Grupa startowa 2 | |||||||
26 | YAROCHUK, ILLIA | Łuck, Ukraina | 2008 | 4600899 | M14 | 9:05 | |
7 | Mazurek, Maciej | TSRS | 2006 | 8119511 | M16/19 | 9:05 | |
1 | Chabros, Maciej | UKS Azymut Siedliska | 1995 | 2048198 | M21 | 9:05 | |
6 | Deptulski, Tomasz | TSRS | 1965 | 8631515 | M40/50 | 9:05 | |
11 | Pietrzykowski, Władysław | BSRS | - | 44760 | M60+ | 9:05 | |
Grupa startowa 3 | |||||||
24 | PROKOPIUK, ANASTASIIA | Łuck, Ukraina | 2008 | 4600900 | K14 | 9:10 | |
22 | ISHCHUK, VIKTORIIA | Łuck, Ukraina | 2008 | 4600898 | K16/19 | 9:10 | |
5 | Deptulska, Agnieszka | TSRS | 1971 | 8001093 | K35+ | 9:10 | |
4 | Rutkowski, Remigiusz | TSRS | 1970 | 9102641 | M40/50 | 9:10 | |
Grupa startowa 4 | |||||||
3 | Rutkowska, Magdalena | TSRS | 2003 | 9102640 | K16/19 | 9:15 | |
28 | BOIKO, BOHDAN | Łuck, Ukraina | 2008 | 4600890 | M14 | 9:15 | |
19 | CHYLII, DMYTRO | Łuck, Ukraina | 2005 | 4600892 | M16/19 | 9:15 | |
15 | Sitek, Zdzisław | SSRS | 1954 | 7210452 | M60+ | 9:15 | |
Grupa startowa 5 | |||||||
9 | Milewczyk, Amelia | TSRS | 2010 | 332506 | K14 | 9:20 | |
29 | OSTROVETS, ANDRII | Łuck, Ukraina | 2008 | 4600902 | M16/19 | 9:20 | |
31 | DOLYNSKYI, IHOR | Łuck, Ukraina | 1985 | 8022609 | M21 | 9:20 | |
8 | Mazurek, Jan | TSRS | 1968 | 8119522 | M40/50 | 9:20 | |
Grupa startowa 6 | |||||||
23 | HUPALO, OLHA | Łuck, Ukraina | 2002 | 4600895 | K16/19 | 9:25 | |
25 | NOVAK, DANYLO | Łuck, Ukraina | 2008 | 4600893 | M14 | 9:25 | |
10 | Milewczyk, Wiktor | TSRS | 2006 | 332507 | M16/19 | 9:25 | |
14 | Kubisiak, Marek | SSRS | 1977 | 7210455 | M40/50 | 9:25 | |
17 | Bala, Bogdan | MKS Pogoń Siedlce | 1954 | 501431 | M60+ | 9:25 | |
Grupa startowa 7 | |||||||
13 | Kulicka, Agata | SSRS | 1975 | 9861025 | K35+ | 9:30 | |
33 | Myronenko, Maxym | Łuck, Ukraina | - | 430902 | M16/19 | 9:30 | |
18 | Ławecki, Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 1978 | 8655944 | M21 | 9:30 |
Organizator: UKS Azymut Siedliska |
---|